Kurumsal

Profil

1965 yılından günümüze metal ve ahşap mobilya sektöründe, kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden üretim yapmayı kendimize ilke edindik.

Sürekli gelişen teknolojiye paralel olarak, ürün kreasyonumuzu ve kalitesini en üst seviyede bulundurmakta kararlıyız.

Bünyemizdeki uzman teknik kadro tarafından yapılan AR-GE çalışmaları ile, sektördeki öncülüğümüzü büyük bir şevk ile devam ettirmekteyiz.

Bu başarılı grafikteki ayrıcalığı, yalnızca üretim aşamasındaki yüksek performans ile değil, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmetlerimiz ile de desteklemekteyiz.

Kendi üretimimiz olan birçok yeni ürünün yanı sıra, Türkiye Genel Distribütörleri olduğumuz PEDRALI S.p.A,TON a.s, GABER s.r.l. SCAB DESIGN,CIZETA s.r.l, GREEN,RESOL ve TOP STAR firmalarının iç ve dış mekan mobilyaları ile de siz değerli müşterilerimize yepyeni konsept ürünler sunmaktayız.

Mimar ve dekoratörlerimize hizmet vererek; otel, restaurant, cafe, bar, hastahane, okul, ofis, hava limanı ve iş merkezi gibi özel projelerinde, istekleri doğrultusunda üretim yapmaktayız.

50 yıllık tecrübemiz ile koşulsuz, devamlı müşteri mutluluğu ve sektörümüze daha mükemmeli sunabilme kararlılığı ana fikrimiz olmaya devam edecektir.